Atnaujinta: 2005.02.21  
 


InPleno Lietuviļæ½kai   InPleno Lietuviļæ½kai
 
   
 
 
 
  Vienas svarbiausių reikalavimų kuriant šiuolaikinį interjerą ir eksterjerą - neperkrauti, neužgožti erdvės. Optimalus erdvės panaudojimas galimas pasirinkus vizualiai lengvas medžiagas.
Šveicarijoje gaminamos Jakob nerūdijančio plieno lynų ( trosų ) konstrukcijos - naujas žingsnis architektūroje, naujos galimybės išsaugoti žmogaus kuriamą erdvę.
Dažniausiai lynai panaudojami ten, kur reikia atlaikyti dideles apkrovas, pavyzdžiui kėlimo technikoje. Šveicarų firmai prireikė net 50 metų, kad būtų išspresta opi lynų trosų panaudojimo problema - saugiausias jų sutvirtinimo būdas. Atrasti ir užpatentuoti tobulos konstrukcijos plieno lynų sujungimo antgaliai - tai Jakob metalo lynų konstrukcijų saugumo, tvirtumo, patikimumo paslaptis. Atsirado galimybė panaudoti lynų konstrukcijas ne tik pagal pradinę ju paskirtį. Jakob pasiulė šias konstrukcijas naudoti ir grynai estetiniams sprendimams. Sunkios, brangios metalo konstrukcijos gali buti pakeistos grakščiomis, vos regimomis ore, nerūdijančio plieno lynų konstrukcijomis.


Nepriekaištingos ir nenuginčijamos šveicariškos kokybės plieno lynų storis nuo 1 mm iki 26 mm. Net ne specialistas gali pastebėti Jakob lynų apdirbimo kokybę bei pranašumus. Jų paviršius nepaprastai glotnus, kruopščiai nupoliruotas ir nušlifuotas. Vartotojui labai svarbu yra tai, kad Jakob produkcija yra apdirbta specialiu būdu ir - visai netepa ranku!
Pagaminti dideles apkrovas galintį išlaikyti lyną - didelė atsakomybė. Bet Jakob gamintojas atsako už savo produkcijos kokybę. Šių lynų viduje yra speciali atpažinimo gija.
Vienas iš alternatyvių konstrukcinių sprendimų - panaudoti kompaktiškas, puikiai apgalvotas ir ypac patikimas jungtis. Jakob lynų plieno antgaliuose lynas be galo stipriai ir beveik nepastebimai užspaudžiamas ir užtvirtinamas. Sujungimo visiškai nematyti, nėra estetinį konstrukcijos vaizdą gadinančių atsišerpetojusių lyno galų, kreivų kilpų ar kampuotų mazgų. Nerūdijančio plieno antgaliai, jungtys yra ivairiausių formų, dailūs, jais reguliuojamas ir pacio lyno itempimas. Tiksliai nežinant troso ilgio galima atskirai įsigyti antgalius bei trosą ir atlikti nesudėtingus montavimo darbus pačiam.


Norėdami gauti nemokamą katalogą, užpildykite šią anketą.
Oficialus Interneto puslapis yra čia: www.jakob.ch.

Standartinių mazgų kainos >>>

FAIRFIELD DISPLAYS LIGHTING trosinės ir strypinės ekspozicinės sistemos pagamintos Didžiojoje Britanijoje.

  • diametras:1,5 arba 3 mm trosas, 6mm strypas bei atitinkamos tempimo tvirtinimo sistemos.
  • gausus tvirtinimo elementų pasirinkimas.
  • į1,5 mm diametro trosą gali būti įvesta žema įtampa, leidžianti suinstaliuoti apšvietimą.
  • apkrova: 1,5 mm trosas išlaikys 120 kg.
  • apkrova: 3 mm trosas išlaikys 200 kg.
  • apkrova: 6 mm strypas išlaikys 200 kg.
  • trosinėse sistemose yra galimybė reguliuoti troso ilgį.
  • galimybė pasirinkti detalių paviršiaus padengimą: chromas, šlifuotas chromas, žalvaris, juodas.
  • paprastas montažas.

Oficialus Interneto puslapis yra čia: www.fairfielddisplays.co.uk.

Norėdami apžiūrėti padidintas pavyzdžių nuotraukas, tiesiog spustelkite reikiamą paveikslėlį.


 
 
 
 
baldai, Inpleno baldai, In Pleno, nestandartiniai baldai, projektavimas, interjeras, dizainas,laminatas, HPL,trosas, nerūdijantis plienas,tvirtinimo elementai dekoras , dekoratyvinis tinkas, faktūrinis tinkas,sienų dekoravimas, statyba, ABET, Jakob, apdaila, barai, recepcijos baldai, dekoravimas, parduotuves, gamyba, prekybinė įranga, interjero detalės