Atnaujinta: 2005.02.21  
 


InPleno Lietuviļæ½kai   InPleno Lietuviļæ½kai
 
   
 
 
 

Lietuvos parodų centre „Litexpo“ balandžio 22-25 d. vyko 10-oji tarptautinė paroda „Baldai 2004“. Jos metu buvo pristatomi įvairiausios paskirties baldai bei naujausios baldų dizaino idėjos.

Jau ketvirtą kartą šioje parodoje dalyvavo ir mūsų įmonė.

„In pleno” savo veiklą sieja su baldų, interjero elementų ir juos supančios erdvės estetikos kūrimu, todėl tradiciškai ekspozicija buvo surengta Dizaino galerijoje - pirmos salės balkone.

Šių metų ekspozicijos tikslas – pristatyti, mūsų įmonės atstovaujamos, italų kompanijos „Abet" naują monolitinio laminato kolekciją.

Tam tikslui mes sukūrėme ir pagaminome minimalistinį baldų ir šviestuvų rinkinį. Gamyboje naudojome „Stratificato Black-all" monolitinį laminatą (su 4 vidiniais aliuminio lakštais), kaip konstruktyvią baldo dalį, bei „Diafos" šviesai pralaidų laminatą, kaip šviesos šaltinių filtrą.Siekėme sukurti intymią klubinę nuotaiką ir tam pasitelkėme ritminės Jazz-house, Ambient-dub muzikos ir šaltos, iš objektų besiskleidžiančios, liuminiscensinės šviesos atmosferą.

Šią ekspoziciją pavadinome „In pleno – in-cubus". Atmetę mitinę „incubus" reikšmę (kuri kažkur vis dėlto slypi), sukūrėme „kubinį" aštrių formų stilių, kuris, mūsų manymu, pabrėžia pristatomos medžiagos išskirtinumą.Kaip atsvarą formų kampuotumui ir atmosferos sintetiškumui panardinome (kad nebūtų per saldu) „gyvajame vandenyje” gamtos kūrinėlį - saldžiąją papriką .

Išoriniame ekspozicijos ekrane nuotraukomis iliustravome paskutiniųjų metų darbus, kurių išties buvo gausu.

Jausdami didelę pagarbą kūrybiškam akademiniam jaunimui bei dizaino mokslo korpusui padėjome materializuoti diplominį Julijos Balsevičiūtės darbą.Originalių baldų gamybai taipogi buvo panaudotas „Abet" aukšto slėgio laminatas, spalvotas ir su natūralaus aliminio paviršiumi, o staliuko kojos pagamintos iš monolitinio "Stratificato Black-all" laminato.

Džiaugiamės, kad ir kiti parodos dalyviai ( „Baldora", „Vokė-III", „Gurda", „Contraforma”) sėkmingai naudoja savo gaminiuose mūsų kompanijos tiekiamus produktus.

Sekmės visiems parodos „Baldai 2004“ dalyviams ir iki pasimatymo kitų metų parodoje.


Norėdami apžiūrėti padidintas pavyzdžių nuotraukas, tiesiog spustelkite reikiamą paveikslėlį.


 
 
 
 
baldai, Inpleno baldai, In Pleno, nestandartiniai baldai, projektavimas, interjeras, dizainas,laminatas, HPL,trosas, nerūdijantis plienas,tvirtinimo elementai dekoras , dekoratyvinis tinkas, faktūrinis tinkas,sienų dekoravimas, statyba, ABET, Jakob, apdaila, barai, recepcijos baldai, dekoravimas, parduotuves, gamyba, prekybinė įranga, interjero detalės